لوگوی تسلیت
کد خبر: 18459

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۷

بزرگی هاشمی به وفاداری او به اسلام، امام و رهبری است

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان، با تسلیت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی، گفت: امروز بزرگی این عالم والامقام، به میزان وفاداری او نسبت به اسلام، امام و رهبری است.   به گزارش پارسیان ما ، حجت الاسلام و المسلمین نورالله ولی نژاد روز چهارشنبه درمراسم گرامیداشت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی درجمع مردم گالیکش، اظهار داشت: […]

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان، با تسلیت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی، گفت: امروز بزرگی این عالم والامقام، به میزان وفاداری او نسبت به اسلام، امام و رهبری است.

 

به گزارش پارسیان ما ، حجت الاسلام و المسلمین نورالله ولی نژاد روز چهارشنبه درمراسم گرامیداشت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی درجمع مردم گالیکش، اظهار داشت: حضور باشکوه مردم در مراسم تشییع جنازه این عالم ربانی نیز نشان از وفاداری او به اسلام، امام و رهبری بود.
وی گفت: ما در مکتب امام (ره) یاد گرفیتم که ارزش انسان ها را به میزان وفاداری شان به ارزش های دینی و اعتقادی بسنجیم که آیت الله هاشمی در طول سال های گذشته در این وفاداری ها ثابت قدم بود.
حجت الاسلام ولی نژاد اضافه کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی که یار با وفای امام و رهبری و از انقلابیون نسل اول انقلاب بود، وفاداری خود به ارزش ها را درتمام دوران زندگی بالاخص در دوران مسئولیت های قانونگذاری، سازندگی، اجرایی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی خویش به نمایش می گذاشت.
وی تصریح کرد: امروز هم هرکس وفادار به انقلاب، امام و رهبری و نیز آرمان های انقلاب و شهیدان باشد، انسان با ارزشی همچون هاشمی رفسنجانی بوده و نزد خداوند نیز دارای ارزش و مقام خاصی خواهد شد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به برگزاری مراسم باشکوه تشییع جنازه آیت الله هاشمی، یادآور شد: دراین مراسم همه سلایق سیاسی و آحاد مختلف مردم حضور داشتند که نشان از تداوم وحدت و وفاداری مردم و مسئولان به انسان های والا و با ارزش است.
به گزارش ایرنا، این مراسم که با حضور فرماندار، امام جمعه، مسئولان و جمع زیادی از مردم گالیکش درمسجد جامع این شهر برگزار شد، شرکت کنندگان با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و قرائت فاتحه، یاد و خاطره مرحوم آیت الله هاشمی را که ۱۹ دی امسال براثر ایست قلبی دار فانی را وداع گفت، گرامی داشتند.
شهرستان گالیکش با افزون بر ۶۰ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.

ارسال دیدگاه