لوگوی تسلیت
کد خبر: 18454

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۱۱

موتور انتخابات دوازدهم در شهرستان گالیکش به حرکت درآمد

اولین جلسه برنامه ریزی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات مجلس شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور فرماندار، معاون فرماندار، بخشدار مرکزی، بخشدار لوه و کارشنان فرمانداری در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.       به گزارش پارسیان ما، اولین جلسه برنامه ریزی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست […]

اولین جلسه برنامه ریزی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات مجلس شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور فرماندار، معاون فرماندار، بخشدار مرکزی، بخشدار لوه و کارشنان فرمانداری در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

 

 

 

به گزارش پارسیان ما، اولین جلسه برنامه ریزی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات مجلس شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور فرماندار، معاون فرماندار، بخشدار مرکزی، بخشدار لوه و کارشنان فرمانداری در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه که در راستای برنامه ریزی و ساماندهی و ارائه راهکارهای لازم جهت هرچه بهتر برگزار شدن دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات مجلس شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان گالیکش برگزار نیشد فرماندار گالیکش ضمن تاکید بر اهمیت و حساسیت انتخابات پیش رو همچون گذشته گفت: همه میدانید که اردیبهشت ۹۶ انتخابات بسیار مهمی را پیش رو داریم و همه باید برای برگزاری یک انتخابات سالم،پرشور و حداکثری تلاش نمائیم.

وی سپس به ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی پرداخت و افزود: اکنون با رحلت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی قطعا این انتخابات حساس تر هم شده و این واقعه تاثیرات داخلی و بین المللی خاص خود را خواهد داشت.

خسروی اظهار داشت: با اینهمه آنچه که وظیفه ماست فارغ از همه این تحلیل های سیاسی است چرا که ما مجری انتخابات و امانتدار مردم هستیم و باید بر اساس مر قانون انتخابات را برگزار نماییم.

وی اضافه کرد: ما در سال آتی انتخاباتی را برگزار خواهیم کرد که قطعا رییس جمهور محترم فعلی کاندیدای آن خواهند بود و ما باید اعتماد مردم را همجنان تقویت کنیم و در جهت رضای خداوند متعال حرکت نماییم.

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در گالیکش ادامه داد: انتخابات شوراها هم از این حیث که یک انتخابات محلی را انجام می دهد دارای حساسیت بالا و بسیار مهم است. قطعا از طوایف و گروههای مختلف در این انتخابات شرکت می کنند،لذا نحوه ی حضور و عملکرد مجریان بسیار موثر خواهد بود.

وی در پایان تاکید کرد: همه عوامل و دست اندرکاران و شما همکاران باید در این انتخابات حضور پرنگ داشته باشید. هم حضور فیزیکی و هم حضور دلی و این وظیفه ملی همه ما می باشد.

 

 

 

ارسال دیدگاه