لوگوی تسلیت
کد خبر: 18328

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۰:۴۶

پیکر پاک مرزبان شهید محسن پایمردی در کلاله تشییع شد+ تصاویر

پیکر پاک و مطهر مرزبان شهید محسن پایمردی با حضور فرمانده مرزبانی استان گلستان، فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی، خانواده و بستگان شهید و خانواده های معظم شهدا و قشرهای مختلف مردم در کلاله تشییع شد. به گزارش پارسیان ما به نقل از ایرنا، تشییع پیکر پاک سرباز رشید اسلام محسن پایمردی روز دوشنبه از […]

پیکر پاک و مطهر مرزبان شهید محسن پایمردی با حضور فرمانده مرزبانی استان گلستان، فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی، خانواده و بستگان شهید و خانواده های معظم شهدا و قشرهای مختلف مردم در کلاله تشییع شد.

به گزارش پارسیان ما به نقل از ایرنا، تشییع پیکر پاک سرباز رشید اسلام محسن پایمردی روز دوشنبه از مقابل ستاد نیروی انتظامی این شهرستان با نواختن مارش عزا و ادای احترام نظامیان و مردم آغاز و درحالیکه در دست های مردم قرار داشت پس از عبور از خیابان های شهر، به گلزار شهدای کلاله انتقال یافت و پس از اقامه نماز میت به خاک سپرده شد.
به گزارش ایرنا، محسن پایمردی در درگیری با اشرار در روز جمعه گذشته در منطقه جکیگور سیستان و بلوچستان به فیض شهادت نایل آمد و سه مامور دیگر مرزبانی نیز زخمی شدند.
جکیگور از توابع سرباز در حدود۵۶۰ کیلومتری جنوب زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان واقع است.
در حاشیه این آیین فرمانده مرزبانی استان گلستان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: پبامبر اسلام حضرت محمد(ص) بر جایگاه والای شهیدان در دین اسلام ونقش آنان در حفظ و حراست از مرزهای مملکت اسلامی تاکید فرموده اند و امروز افتخارمی کنیم که همگام با سایر نیروها ومردم همیشه در صحنه، ما مرزبانان نیز ادامه دهنده راه شهیدان هستیم.
سرهنگ ولی الله رضایی نژاد بابیان اینکه حفظ و حراست از مرزها و مقابله با متجاوزین همانند دفاع از ناموسمان از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخورداراست، افزود: حضور گسترده و پرشور قشرهای مختلف مردم در تشییع جنازه این مرزبان شهید در شهرستان کلاله حاکی ازجایگاه ویژه و والای شهیدان در نزد مسئولان ، نظامیان و قشرهای مختلف مردم است.
شهرستان کلاله با ۱۱۰هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان واقع است و شهید محسن پایمردی از روستای قراول این شهرستان بود.

 

 

 

 

 

ارسال دیدگاه