لوگوی تسلیت
کد خبر: 18272

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۱:۳۷

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان گالیکش برگزارشد+تصاویر

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان گالیکش برگزارشد به گزارش پارسیان ما ، «جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با موضوع فضای مجازی » با حضور حسن خسروی فرماندار، حیدری بخشدار لوه ،نصیری رییس اداره ورزش و جوانان و جمعی از روسای ادارات و کارشناسان شهرستان گالیکش در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد. […]

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان گالیکش برگزارشد

به گزارش پارسیان ما ، «جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با موضوع فضای مجازی » با حضور حسن خسروی فرماندار، حیدری بخشدار لوه ،نصیری رییس اداره ورزش و جوانان و جمعی از روسای ادارات و کارشناسان شهرستان گالیکش در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه فرماندار گالیکش ضمن تاکید بر اینکه تشکیل ستادهای شهرستانی پیرامون این موضوع بسیار مهم و حیاتی است گفن: خوشبختانه در گالیکش این اتفاق افتاده است و باید موضوعات در این زمینه دسته بندی شده و جلسات کارشناسی پیرامون این موضوع گذاشته شود.

وی افزود: مسئولین و کارشناسان باید در جلسات حاضر شوند تا انشالله گره ای از مشکلات مردم باز شود و امور جوانان سامان یابد.

خسروی اظهار داشت: موضوع جوانان بسیار امر مهمی است و دغدغه ی جامعه، جوانان و اشتغال آنهاست، لذا باید در این زمینه با تمام توان حرکت نماییم.

در همین راستا رئیس کمیته امداد گالیکش از معرفی ۱۹۴ نفر از جوانان تحت پوشش این نهاد به مراکز فنی و حرفه ای خبر داد و گفت: ۹۰ نفر از این افراد موفق به اخذ گواهینامه پایان دوره شده اند که از این تعداد تا کنون به۲۲نفر وام اشتغال ۱۵ میلیون تومانی پرداخت شد است.

همچنین در ۹ ماهه اول سالجاری برای۹۰ زوج تحت پوشش گالیکشی ۲۰۶ میلیون ریال جهیزیه تامین شده است.

 

 

 

photo_2017-01-05_15-04-53 photo_2017-01-05_15-04-57 photo_2017-01-05_15-05-01

ارسال دیدگاه