لوگوی تسلیت
کد خبر: 18265

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۲۰

امسال ۹هزار و ۸۵۶ پرونده در دادگستری گالیکش مختومه شد

رئیس دادگستری شهرستان گالیکش با بیان اینکه در ۹ ماه نخست سالجاری ۹ هزارو ۸۵۶ پرونده در دادگستری این استان مختومه شده است، افزود: پرونده سرقت مستوجب تعزیر به تعداد یک هزار ۳۱۷ فقره، بیشترین مورد پرونده های رسیدگی شده را شامل می شود.       به گزارش پارسیان ما علی کوثری روز پنجشنبه […]

رئیس دادگستری شهرستان گالیکش با بیان اینکه در ۹ ماه نخست سالجاری ۹ هزارو ۸۵۶ پرونده در دادگستری این استان مختومه شده است، افزود: پرونده سرقت مستوجب تعزیر به تعداد یک هزار ۳۱۷ فقره، بیشترین مورد پرونده های رسیدگی شده را شامل می شود.

 

 

 

به گزارش پارسیان ما علی کوثری روز پنجشنبه گفت: امسال پرونده های مربوط به ضرب و جرح عمدی، حمل و استعمال مواد مخدر، توهین به اشخاص عادی، مطالبه وجه، ترک انفاق و مطالبه مهریه و طلاق به ترتیب دارای بیشترین فروانی در حوزه قضایی شهرستان گالیکش است که مورد رسیدگی قرا گرفته و منجر به صدور حکم و مختومه شده است.
وی کل پرونده های وارده به دادگستری گالیکش در ۹ ماه نخست سالجاری را ۹ هزار و ۹۸ مورد اعلام کرد.
کوثری به عنوان رئیس شوراهای حل اختلاف گالیکش نیز از آمار ۲۰درصدی پرونده هایی که با داوری و تلاش اعضای شورای حل اختلاف و واحد صلح و سازش، در سالجاری منجر به سازش بین طرفین دعوا شد، خبر داد.
او گفت: از سه هزار پرونده وارده به این شوراها دراین مدت ۹۰ درصد آنها مختومه شده است.
در شهرستان گالیکش چهار شعبه شهری و سه شعبه روستایی شورای حل اختلاف در روستاهای صادق آباد ، آق قمیش و ینقاق رسیدگی به امور دعاوی و ارجاعی از دادگستری این شهرستان را عهده دار می باشند.
شهرستان گالیکش با بیش از ۶۰ هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان واقع است

ارسال دیدگاه