لوگوی تسلیت
کد خبر: 18261

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۴۳

پروازهای فرودگاه کلاله پایدار خواهد شد/رایزنی با مسئولان هواپیمایی کشور

عضو کمیسیون عمران مجلس، از بررسی مشکلات فرودگاه کلاله خبر داد و گفت: با رایزنی های صورت گرفته پروازهای این فرودگاه پایدار خواهد شد.   به گزارش پارسیان ما به نقل ازایسنا، با اشاره به رایزنی ها و مکاتبه های مستمر با مسئولان مربوطه در خصوص رفع مشکلات فرودگاه کلاله، گفت: با رایزنی های صورت […]

عضو کمیسیون عمران مجلس، از بررسی مشکلات فرودگاه کلاله خبر داد و گفت: با رایزنی های صورت گرفته پروازهای این فرودگاه پایدار خواهد شد.

 

پروازهای فرودگاه کلاله پایدار خواهد شد/رایزنی با مسئولان هواپیمایی کشور

به گزارش پارسیان ما به نقل ازایسنا، با اشاره به رایزنی ها و مکاتبه های مستمر با مسئولان مربوطه در خصوص رفع مشکلات فرودگاه کلاله، گفت: با رایزنی های صورت گرفته پروازهای این فرودگاه پایدار خواهد شد.

نماینده مردم مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش در مجلس، با یادآوری تعطیلی دوهفته ای فرودگاه کلاله در پی تعمیر هواپیماها، افزود:به زودی در نشستی با مسئولان مربوطه این فرودگاه برای خدمت رسانی به مردم آغاز به کار خواهد کرد.

وی ادامه داد:به زودی طی یکی دو هفته آینده پرواز پایدار طبق روال قبلی شنبه و چهارشنبه قطعا در این فرودگاه برقرار خواهد شد.

این نماینده مردم درمجلس دهم گفت:به زودی برنامه ویژه ای برای تعطیلات عید از سوی فرودگاه کلاله عملیاتی خواهد شد.

عضوکمیسیون عمران مجلس با رد نگرانی های پیش آمده درخصوص تعطیل شدن فرودگاه کلاله، افزود:این فرودگاه تعطیل نخواهد شد و به زودی پروازهای خود را از سر خواهد گرفت چراکه جلب رضایت و آرامش مردم همیشه مد نظر است./

 

ارسال دیدگاه