لوگوی تسلیت
کد خبر: 18218

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۳:۱۶

مراکز عرضه مرغ زنده در شهرستان گالیکش پلمپ می شوند

دکتر سعید پورقاز رئیس شبکه  دامپزشکی شهرستان گفت:با هماهنگی های صورتگرفته با دادستانی شهرستان مراکز عرضه مرغ زنده تعطیل می شوند.   به گزارش پارسیان ما به نقل از روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان گالیکش دکتر سعید پورقاز رئیس شبکه  دامپزشکی شهرستان گفت:با هماهنگی های صورتگرفته با دادستانی شهرستان مراکز عرضه مرغ زنده تعطیل می شوند. پورقاز […]

دکتر سعید پورقاز رئیس شبکه  دامپزشکی شهرستان گفت:با هماهنگی های صورتگرفته با دادستانی شهرستان مراکز عرضه مرغ زنده تعطیل می شوند.

 

به گزارش پارسیان ما به نقل از روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان گالیکش دکتر سعید پورقاز رئیس شبکه  دامپزشکی شهرستان گفت:با هماهنگی های صورتگرفته با دادستانی شهرستان مراکز عرضه مرغ زنده تعطیل می شوند. پورقاز افزود:مراکز عرضه مرغ زنده علاوه بر اینکه از نظر بهداشت عمومی در جامعه انسانی مسئله ساز هستند از طرفی منجر به انتشار انواع آلودگی در جمعیت طیور اعم از خانگی و صنعتی خواهند بود. از اینرو این مراکز به هیچ وجه مورد تائید دامپزشکی نیستند.از همشهریان عزیز می خواهیم از خرید مرغ های زنده که عموماً در حاشیه شهرها به فروش می رسند خودداری نموده و مواد پروتئنی خود از جمله گوشت مرغ را از مراکز مورد تائید دامپزشکی تهیه نمایند.

ارسال دیدگاه