لوگوی تسلیت
کد خبر: 18175

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۲:۵۸

تسهیل روند اخذ مجوز احداث گلخانه در شهرستان گالیکش

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان با اعلام این خبر گفت : در راستای افزایش بهره وری آب و افزاش درآمد بهره برداران و کاهش بروکراسی اداری با تصمیات اتخاذ شده در سازمان جهاد کشاورزی استان روند اخذ مجوز احداث گلخانه ها تسهیل یافته است.   به گزارش پارسیان ما به نقل از روابط عمومی مدیریت جهاد […]

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان با اعلام این خبر گفت : در راستای افزایش بهره وری آب و افزاش درآمد بهره برداران و کاهش بروکراسی اداری با تصمیات اتخاذ شده در سازمان جهاد کشاورزی استان روند اخذ مجوز احداث گلخانه ها تسهیل یافته است.

 

به گزارش پارسیان ما به نقل از روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان گالیکش حبیب اله زارع مدیر جهاد کشاورزی شهرستان با اعلام این خبر گفت : در راستای افزایش بهره وری آب و افزاش درآمد بهره برداران و کاهش بروکراسی اداری با تصمیات اتخاذ شده در سازمان جهاد کشاورزی استان روند اخذ مجوز احداث گلخانه ها تسهیل یافته است.

وی افزود: بر این اساس علاوه بر اصلاحیه حریم گلخانه ها با برخی از صنایع و معادن حداقل سطح احداث گلخانه های تجاری از ۳۰۰۰ متر مربع به ۱۰۰۰ متر مربع کاهش یافته است.

زارع خاطر نشان ساخت: همچنین تعداد استعلام های صادره از ۱۳ اداره به ۴ اداره ( امور اراضی، آب منطقه ای، مسکن و شهرسازی و اداره برق) کاهش یافته است که قدم بسیار بزرگی جهت توسعه گلخانه ها می باشد.

در حال حاضر در سطح شهرستان پروانه تاسیس دو گلخانه صنعتی به مساحت ۱٫۵ هکتار صادر شده و تعداد ۵ فقره دیگر به مساحت ۷ هکتار در دست اقبدام می باشد.

 

ارسال دیدگاه