لوگوی تسلیت
کد خبر: 18081

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۳۸

کلینیک ویژه تخصصی گالیکش راه اندازی می شود

رئیس شبکه بهداشت و درمان گالیکش از افتتاح کلینیک ویژه تخصصی شهدای ۱۲ دی گالیکش در روزهای آینده در این شهرستان ۶۰ هزار نفری واقع درشرق استان گلستان خبر داد.   به گزارش پارسیان ما به نقل از ایرناشاهرخ رضایی روز چهارشنبه  افزود: این مرکز درمانی در زمینی به مساحت ۲۵۰ مترمربع با زیربنای ۶۰۰ […]

رئیس شبکه بهداشت و درمان گالیکش از افتتاح کلینیک ویژه تخصصی شهدای ۱۲ دی گالیکش در روزهای آینده در این شهرستان ۶۰ هزار نفری واقع درشرق استان گلستان خبر داد.

 

به گزارش پارسیان ما به نقل از ایرناشاهرخ رضایی روز چهارشنبه  افزود: این مرکز درمانی در زمینی به مساحت ۲۵۰ مترمربع با زیربنای ۶۰۰ مترمربع درسه طبقه احداث شده است.
افزود: برای احداث و تجهیز این کلینیک تخصصی که در قسمت غربی شهر گالیکش واقع است، مبلغ ۶۵ میلیارد ریال هزینه شده که از این مبلغ ۶ میلیارد ریال آن توسط خیر تهرانی ‘باقر مکری نژاد’ و بقیه توسط اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی گلستان تامین و هزینه شده است.
وی گفت: این کلینیک تخصصی که فعلا در رشته های دندانپزشکی، داخلی و کودکان به مردم گالیکش خدمات می دهد، در آینده در سه بخش زنان، قلب و رادیولوژی نیز ارائه خدمات خواهد داشت.
به گفته دکتر رضایی، ظرفیت خدمات دهی این کلینیک هم اکنون روزانه ۵۰ تا ۶۰ نفر است که با بهره برداری دیگر بخش ها به دو برابر ظرفیت فعلی افزایش می یابد.

ارسال دیدگاه