لوگوی تسلیت
کد خبر: 18042

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۰:۱۲

سرپرست جدید علوم پزشکی گلستان کار خود را آغاز کرد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گلستان روز یکشنبه در مراسمی با حضور معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمعی از مسئولان استانی و دانشگاهی گلستان معرفی شد.   به گزارش پارسیان ما ، به نقل از ایرنا در این مراسم که با حضور طاهر موهبتی معاون راهبردی، برنامه ریزی وحقوقی وزیر بهداشت برگزار شد، […]

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گلستان روز یکشنبه در مراسمی با حضور معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمعی از مسئولان استانی و دانشگاهی گلستان معرفی شد.

 

به گزارش پارسیان ما ، به نقل از ایرنا در این مراسم که با حضور طاهر موهبتی معاون راهبردی، برنامه ریزی وحقوقی وزیر بهداشت برگزار شد، دکتر عبدالرضا فاضل به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان منصوب و از خدمات تقی ریاحی در مدت ریاست این دانشگاه قدر دانی شد.
دکتر فاضل پیش از این به عنوان عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی گلستان فعالیت داشت، وی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص غدد سرطانی و بومی این استان است.
به گزارش ایرنا وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در آخرین روز آذر ۹۵ طی حکمی دکتر عبدالرضا فاضل را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی استان گلستان منصوب کرد و در حکم دیگری از خدمات دکتر ریاحی قدر دانی نمود.

ارسال دیدگاه