لوگوی تسلیت
کد خبر: 17988

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۳۰ - ۱۰:۲۴

حدود یک کیلوگرم تریاک در مناطق مرزی گنبدکاووس کشف شد

فرمانده هنگ مرزی اترک گلستان از کشف مقدار ۸۵۰ گرم تریاک از سه فروشنده مواد مخدر درمنطقه مرزی گنبدکاووس در روستای کرند توسط ماموران این یگان انتظامی خبر داد.    به گزارش پارسیان ما ، به نقل از ایرنا ،سرهنگ علی احمدزاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کشف […]

فرمانده هنگ مرزی اترک گلستان از کشف مقدار ۸۵۰ گرم تریاک از سه فروشنده مواد مخدر درمنطقه مرزی گنبدکاووس در روستای کرند توسط ماموران این یگان انتظامی خبر داد.

 

 به گزارش پارسیان ما ، به نقل از ایرنا ،سرهنگ علی احمدزاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کشف این مقدار تریاک روز گذشته و در راستای اجرای طرح مبارزه با مواد مخدر از سه فروشنده شامل ۲ مرد و یک خانم کشف و ضبط شد.

وی همچنین از دستگیری سه شکارچی غیرمجاز در مناطق مرزی گنبدکاووس، خبر داد و گفت: از این افراد یک قبضه سلاح شکاری بدون مجوز و آلات و ادوات شکار کشف و ضبط شد.
سرهنگ احمدزاده به دستگیری دو نفر از مرزنشینان به دلیل نقض حریم مرزی نیز اشاره کرد و افزود: این دو نفر روز گذشته به دلیل رها کردن احشام خود (۱۸ راس گاو) و ورود این احشام به حریم ممنوعه مرزی دستگیر و دام هایشان نیز توقیف شد که این افراد به خاطر مراقبت نکردن از دام هایشان و نقض حریم مرزی، مشمول جریمه نقدی می شوند.
وی تصریح کرد: تمامی دستگیرشدگان با تشکیل پرونده، تحویل مرجع قضایی شدند.
هنگ مرزی اترک در استان گلستان که مقر آن در گنبدکاووس مستقر است، مسئولیت حراست از مرزهای خاکی جمهوری اسلامی ایران با ترکمنستان به طول ۳۴۸ کیلومتر را درمحدوده چهار شهرستان گنبدکاووس، گمیشان، آق قلا و مراوه تپه بر عهده دارد و مرزبانی درجه یک محسوب می شود

ارسال دیدگاه