لوگوی تسلیت
کد خبر: 17978

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۷:۴۴

اختصاص ۱۰۵میلیارد تومان برای جبران خسارت بخش کشاورزی استان گلستان

هیات وزیران در جلسه عصر امروز یکشنبه خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری با اختصاص مبلغ ۵ میلیارد تومان به صورت تملک دارایی سرمایه ای و مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان به صورت تسهیلات بانکی برای جبران خسارت بخش کشاورزی استان گلستان موافقت کرد. به گزارش پارسیان ما،به نقل از ایرنا، لایحه […]

هیات وزیران در جلسه عصر امروز یکشنبه خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری با اختصاص مبلغ ۵ میلیارد تومان به صورت تملک دارایی سرمایه ای و مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان به صورت تسهیلات بانکی برای جبران خسارت بخش کشاورزی استان گلستان موافقت کرد.

به گزارش پارسیان ما،به نقل از ایرنا، لایحه اصلاح و دائمی کردن قانون مالیات بر ارزش افزوده از دیگر موضوعاتی بود که در جلسه هیات وزیران بررسی و تعدادی از مواد آن به تصویب رسید.
به موجب این لایحه، عرضه کالاها و ارایه خدمات در ایران و همچنین واردات و صادرات آنها مشمول مقررات این قانون است.
از دیگر موارد لایحه مذکور می توان به موضوع معافیت های ماخذ، نرخ و نحوه محاسبه، وظایف و تکالیف مودیان و اشخاص ثالث، ساختار سازمانی مالیات بر ارزش افزوده (وظایف و اختیارات)، مالیات های سبز و سلامت، تخصیص، انتقال و توزیع مالیات و جریمه های مالیاتی اشاره کرد.
در ادامه جلسه هیات دولت نسبت به اعلام نظر و تعیین نماینده در خصوص تعدادی از طرح های نمایندگان مجلس شورای اسلامی اقدام کرد.
به گزارش ایرنا در آخرین خسارت وارده به کشاورزان و باغداران گلستان بخش زیادی از مرکبات سردرختی این استان طی روزهای اخیر بر اثر سرما و یخبندان از بین رفت.
گلستان با ۱٫۹ میلیون نفر جمعیت در سطح ۱۴ شهرستان دارای مزیت در بخش های مختلف بویژه کشاورزی و گردشگری است.

 

ارسال دیدگاه