لوگوی تسلیت
کد خبر: 17097

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۰۴ - ۰:۲۰

پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی رحلت فقیه و عالم بزرگوار آیت‌الله آقای حاج سیدعبدالکریم موسوی‌ اردبیلی

رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی رحلت فقیه و عالم بزرگوار آیت الله آقای حاج سید عبدالکریم موسوی اردبیلی را تسلیت گفتند.     به گزارش پارسیان ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری متن پیام تسلیت حضرت آیت الله خامنه ای به شرح زیر است: بسمه تعالی فقیه و […]

رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی رحلت فقیه و عالم بزرگوار آیت الله آقای حاج سید عبدالکریم موسوی اردبیلی را تسلیت گفتند.

 

16-10-15-131131photo_2016-10-15_13-11-47

 

به گزارش پارسیان ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری متن پیام تسلیت حضرت آیت الله خامنه ای به شرح زیر است:

بسمه تعالی
فقیه و عالم بزرگوار مرحوم مغفور آیت الله آقای حاج سید عبدالکریم موسوی اردبیلی رحمت الله علیه دارفانی را وداع گفته و به لقاء الله پیوستند. این ضایعه را به خاندان گرامی و فرزندان محترم و همه شاگردان و ارادتمندان و مقلدان ایشان تسلیت عرض میکنم. ایشان علاوه بر تلاشهای علمی و فقهی، در دوره ئی دشوار مسئولیت سنگین ریاست قوه ی قضائیه ی جمهوری اسلامی را بر دوش داشتند و در همه ی حوادث و قضایای مهم دوران حیات مبارک امام راحل در شمار فعالان و خدمتگزاران برجسته ی کشور به شمار میرفتند. فعالیتهای فرهنگی و تاسیس دبیرستان و دانشگاه نیز صفحات مهمّی از زندگی پربار این عالم بزرگوار را تشکیل میدهد. متضرعانه از خداوند متعال مسألت میکنم که روح ایشان را مشمول رحمت و فضل خود قرار دهد و عمل صالح ایشان را مقرون اجر جزیل سازد و با اجداد طاهرینش محشور فرماید.
سید علی خامنه ای
۳ آذر ۱۳۹۵

ارسال دیدگاه