لوگوی تسلیت
کد خبر: 16721

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۹ - ۱۱:۳۴

“روحانی” اب پاکی را روی دست “ترامپ” ریخت

رييس‌ جمهوري با بيان اينکه “عزت و استقلال ايران در اين است که مواضع ما فقط از خواست و اراده مردم ايران اثر مي‌پذيرد و با تغييرات در دولت‌هاي خارجي تغيير نمي‌کند”، تأکيد کرد: نتيجه انتخابات آمريکا، اثري در سياست‌هاي جمهوري اسلامي ايران ندارد.   حجت‌الاسلام والمسلمين دکتر حسن روحاني صبح چهارشنبه در جلسه هيأت […]

رييس‌ جمهوري با بيان اينکه “عزت و استقلال ايران در اين است که مواضع ما فقط از خواست و اراده مردم ايران اثر مي‌پذيرد و با تغييرات در دولت‌هاي خارجي تغيير نمي‌کند”، تأکيد کرد: نتيجه انتخابات آمريکا، اثري در سياست‌هاي جمهوري اسلامي ايران ندارد.

1573755138

 

حجت‌الاسلام والمسلمين دکتر حسن روحاني صبح چهارشنبه در جلسه هيأت دولت افزود: موقعيت آمريکا در جامعه بين‌المللي و افکار عمومي جهان به دليل سياست‌هاي غلط تضعيف شده و شکاف بيشتر با جامعه جهاني و اروپا به اين موقعيت، بيشتر ضربه خواهد زد.
رييس‌ جمهوري ادامه داد: نتيجه انتخابات آمريکا، نشان التهابات و عدم ثبات داخلي آمريکا مدت‌ها باقي خواهد ماند و زمان زيادي مي‌برد که اين اختلافات و مشکلات داخلي حل ‌شود.
رييس شوراي عالي امنيت ملي با اعلام اينکه “امروز ديگر آمريکا به هيچ وجه بيش از گذشته توانايي استفاده از ايران‌هراسي و ايجاد اجماع جهاني بر عليه ايران را ندارد”، افزود: سياست ايران در تعامل سازنده با جهان و شکسته شدن تحريم‌هاي هسته‌اي، روابط اقتصادي ايران با همه کشورها را يک مسير رو به رشد و برگشت ناپذير قرار داده است.
روحاني تأکيد کرد که هوشمندي ايران در توافق هسته‌اي اين بود که برجام را نه به عنوان توافق با يک کشور يا يک دولت بلکه به عنوان يک قطعنامه شوراي امنيت سازمان ملل تثبيت کرد که با تصميم يک دولت قابل تغيير نيست.

ارسال دیدگاه