لوگوی تسلیت
کد خبر: 16643

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۸ - ۱۸:۳۴

اخبار از نتایج انتخابات آمریکا+تصاویر / بازداشت زنانی که برای اعتراض به ترامپ عریان شدند / ۵ ایالت حیاتی برای ترامپ / پوشش ویژه طرفداران هیلاری / جنجال امروز رسانه ها در مورد رقیب کلینتون / خبری خوب از مراکز رای گیری برای ترامپ

حوزه‌های رای‌گیری در بسیاری از ایالتهای سواحل شرقی آمریکا ساعت ۶ صبح به وقت محلی باز شدند. آخرین حوزه‌های انتخاباتی ساعت ۲۰ به وقت محلی بسته خواهند شد. چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا ساعات اولیه بامداد فردا مشخص خواهد شد. به گزارش پارسیان ما به نقل از انتخاب ؛ حوزه‌های رای‌گیری در بسیاری از […]

حوزه‌های رای‌گیری در بسیاری از ایالتهای سواحل شرقی آمریکا ساعت ۶ صبح به وقت محلی باز شدند. آخرین حوزه‌های انتخاباتی ساعت ۲۰ به وقت محلی بسته خواهند شد. چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا ساعات اولیه بامداد فردا مشخص خواهد شد.

به گزارش پارسیان ما به نقل از انتخاب ؛ حوزه‌های رای‌گیری در بسیاری از ایالتهای سواحل شرقی آمریکا ساعت ۶ صبح به وقت محلی باز شدند. آخرین حوزه‌های انتخاباتی ساعت ۲۰ به وقت محلی بسته خواهند شد. چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا ساعات اولیه بامداد فردا مشخص خواهد شد.

 

اخبار لحظه به لحظه از نتایج انتخابات امریکا در زیر می آید:

 

اوضاع خوب کلینتون در فلوریدا؟
تحلیلگران معتقدند که تعداد بالای رای دهندگان در فلوریدا و نوادا نشانه ی بسیار خوبی برای کلینتون است. از طرفی، آنچه می تواند ترامپ را امیدوار کند، حضور بسیار زیاد طبقه کارگر در صندوق های رای در میشیگان است.
خبری خوب برای ترامپ
براساس نظرسنجی جدیدی که امروز پولتیکو در مراکز رای گیری انجام داده، ۳۶ درصد مردم به دنبال کاندیدایی بودند که «رهبری قدرتمند» از آب دربیاد. لازم به ذکر است که ترامپ در کمپین خود به شدت بر روی این کلید واژه تاکید داشت.
تردید ترامپ در مورد رای همسرش
تعدادی از رسانه های امریکا از جمله سی ان ان با انتشار عکس زیر ترامپ را به سخره گرفته اند و می گویند او نسبت به رای همسرش نیز تردید دارد.
195652_130
روزنامه ها و شبکه های خبری رایگان شدند
امروز، استفاده بسیاری از رسانه های تصویری و چاپی از جمله نیویورک تایمز و لس انجلس تایمز برای مردم امریکا رایگان شده است.
مشکل فنی در رایانه های رای گیری در یوتاه
مسئولان برگزاری انتخابات در یوتاه می گویند که مشکلی فنی برای کامپیوترهای مخصوص رای گیری بوجود آمده است و رای دهندگان باید به صورت کاغذی رای خود را ثبت کنند.
ترامپ رای خود را به صندوق انداخت
دونالد ترامپ کاندیدای جمهوریخواه در منهتن رای خود را به صندوق انداخت.
صف های طولانی رای در نیویورک
195644_584
قهوه رایگان به مردم در صف
در برخی از مراکز رای گیری، تعدادی از شرکت ها به صورت رایگان قهوه در اختیار مردمی که در صف رای گیری ایستاده اند، قرار می دهند.
195645_568
مراجعه حضوری برای تغییر رای مردم
دستیار هیلاری کلینتون به شبکه ی ان بی سی گفت که بین روزهای شنبه تا دوشنبه، خدود هشت میلیون دویست هزار داوطلب کمپین کلینتون به درب منازل مردم رفتند و ۱۲٫۹ میلیون تماس تلفنی برقرار کردند.
سخنان تازه دونالد ترامپ
ترامپ در سخنانی که امروز صبح از او منتشر شده، گفته است: بگذارید بگویم، اگر پیروز نشوم، این موضوع را به مثابه هدر رفتن حجم عظیمی از پول، انرژی و زمان می دانم.
تبلیغ یک شرکت هواپیمایی علیه ترامپ
یک شرکت هواپیمایی امروز بنرهایی در سطح فضای مجازی با این مضمون منتشر کرده است: به امریکا سفر کنید در این حین که فعلا اجازه دارید.
195641_565
بازداشت زنانی که برای اعتراض به ترامپ عریان شدند
در مرکزی که قرار است دونالد ترامپ رای دهند، دو زن به نشانه ی اعتراض به او عریان شدند. نیروهای امنیتی آن ها را به سرعت بازداشت کردند.
طرفداران هیلاری سفید می پوشند
طرفداران هیلاری کلینتون هشتگ «سفید بپوش و رای بده» را در توییتر راه اندازی کرده اند.
195638_196
نشانه هایی که مردم پس از رای دادن بر سینه می زنند
مردم امریکا پس از رای دادن برچسب «من رای دادم» را به سینه می زنند.
 195637_871
ارسال دیدگاه